TENA Wet Wipes ProSkin met dispenser (48 stuks)
- Koop 5 voor €5,36 per stuk en bespaar 10%
Artikelnummer: | 7997 |
EAN: | 7322540729337 |
- Altijd 100% discrete verzending
- Gratis levering vanaf € 20,00
- Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis*
TENA Wet wipe ProSkin wordt vooral gebruikt voor perineale huidverzorging bij het verschonen van incontinentiematerialen. Maar het product is ook geschikt voor het tussentijds opfrissen van gezicht en handen. Naspoelen of drogen is niet nodig bij gebruik van dit vochtige verzorgende doekje.
De doekjes zijn ongevouwen en zitten in een handige hersluitbare dispenser. Hierdoor blijvende doekjes fris en zijn ze makkelijk in gebruik. Extra zacht en dik voor dagelijkse reiniging en verzorging. De doekjes zijn vanzelfsprekend dermatologisch getest en het helpt de huid haar natuurlijke pH-waarde te behouden. Vrij van alcohol en zeep.
Hygiënisch
Het 'clean touch' zorgt ervoor dat het volgende doekje in het pak niet wordt aangeraakt waardoor het risico van kruisbesmetting tot een minimum beperkt wordt.
De TENA ProSkin Wet wipe doekjes zijn mild geparfumeerd. Dit houdt de huid fris en schoon.
Inhoud: 48 suks
Dit gebruikte ik al
Helemaal super product, fijn ruim formaat, handig en zacht in gebruik
Prima
Een prettig product is een aanrader.
Lekkere grote doeken
Voelt heerlijk aan en ruikt lekker
het product bevalt goed .
Mooie grote doekjes
Fijn in gebruik
Heerlijk zacht, en een goede verpakking.
Wij gebruiken deze doekjes al jaren voor de verzorging van onze gehandicapte tienerdochter. Ze heeft een gevoelige huid.
Voorheen diverse andere producten gebruikt, maar niks kan tippen aan deze wet wipes. De doekjes zijn vanwege de grootte en stevigheid zuinig in gebruik. Met plastic deksel blijft zelfs het laatste doekje in de verpakking vochtig.
Enig minpunt is de prijs.
I love these. They do a great job. I like the fact that they are strong but gentle and big enough to do what is needed
Prima
Het is een prima produkt
Deze doekjes zijn echt geweldig. Mijn huid was zo droog dat zelfs lotions niet hielpen. Als ik me met deze doekjes was is mijn huid heerlijk soepel. Ik gebruik zelfs geen gezichtscreme meer.
Prima
achterlijk duur
Gezien in ziekenhuis. Werkt lekker vlot.
Prima product
Gebruikt het graag
Zeer goed.
Handig in gebruik. Goed verpakt.
Als ik last heb met onlasting.vindt ik de doekjes fijn.en als ik last heb drooge huid
Ik ben 1 zijdig verlamt en gebruik dit produkt al jaren met grote tevredenheid. Ik kan me hiermee goed opfrissen.
Heerlijk friss
heel tevreden ben ik
Mooie grote schoonmaak wipes